Accenture Gelir Raporu, Q1 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – Accenture, ilk çeyrek için Cuma günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $3,08 gelir ile toplam gelirinin $15,7B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $2,92 ve toplam $15,58B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Accenture hisseleri 32% düştü. Hissenin işlem gördüğü S&P 500 endeksi 18% düştü.

Accenture Bilgi Teknolojisi sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

8 Aralık günü Broadcom, dördüncü çeyrekte hisse başına $10,45 gelir ile toplam gelirinin $8,93B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $10,28 gelir ile toplam gelirin $8,9B olacağı yönündeydi.

Pazartesi günü Oracle şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve ikinci çeyrekte hisse başına $1,21 gelir ile toplam $12,3B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $1,16 gelir ile toplam $11,95B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored