American Electric Power Gelir Raporu, Q3 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – American Electric Power, üçüncü çeyrek için Perşembe günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $1,62 gelir ile toplam gelirinin $5,50 olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $1,55 ve toplam $4,72B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Açılış öncesi piyasalarda American Electric Power hisseleri, gelir raporunun ardından 0,00% no-change ile $87,45 seviyesinden işlem gördü.

Açılış öncesi piyasalarda American Electric Power hisseleri, gelir raporunun ardından 0,00% no-change ile $87,45 seviyesinden işlem gördü.

Yıl içinde, American Electric Power hisseleri 4% düştü. Hissenin işlem gördüğü S&P 500 endeksi 19% düştü.

American Electric Power Kamu Hizmetleri sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

Perşembe günü Southern, üçüncü çeyrekte hisse başına $1,35 gelir ile toplam gelirinin $8,38B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $1,3 gelir ile toplam gelirin $6,84B olacağı yönündeydi.

Perşembe günü Xcel Energy şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini tutturamadı ve üçüncü çeyrekte hisse başına $1,18 gelir ile toplam $4,08B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $1,26 gelir ile toplam $3,92B gelir elde etmesini bekliyorlardı.