Morgan Stanley Gelir Raporu, Q2 Toplam Gelir Beklentileri Karşılamadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – Morgan Stanley (NYSE:MS), ikinci çeyrek için Perşembe günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini tutturamadı ve tahminlerin düşük olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $1,44 gelir ile toplam gelirinin $13,13B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $1,57 ve toplam $13,39B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Açılış öncesi piyasalarda Morgan Stanley hisseleri, gelir raporunun ardından 3,33% düşüş ile $72,48 seviyesinden işlem gördü.

Açılış öncesi piyasalarda Morgan Stanley hisseleri, gelir raporunun ardından 3,33% düşüş ile $72,48 seviyesinden işlem gördü.

Yıl içinde, Morgan Stanley hisseleri 23% düştü. Hissenin işlem gördüğü S&P Küresel 100 endeksi 17% düştü.

Morgan Stanley Finans sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

Perşembe günü JPMorgan, ikinci çeyrekte hisse başına $2,76 gelir ile toplam gelirinin $30,72B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $2,94 gelir ile toplam gelirin $31,82B olacağı yönündeydi.

Salı günü DNB Bank ASA şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve ikinci çeyrekte hisse başına $0,4773 gelir ile toplam $1,6B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $0,4412 gelir ile toplam $1,59B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored