Oracle Gelir Raporu, Q2 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – Oracle, ikinci çeyrek için Pazartesi günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $1,21 gelir ile toplam gelirinin $12,3B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $1,16 ve toplam $11,95B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Kapanış sonrası piyasalarda Oracle hisseleri, gelir raporunun ardından 2,61% artış ile $83,40 seviyesinden işlem gördü.

Kapanış sonrası piyasalarda Oracle hisseleri, gelir raporunun ardından 2,61% artış ile $83,40 seviyesinden işlem gördü.

Yıl içinde, Oracle hisseleri 6% düştü. Hissenin işlem gördüğü S&P 500 endeksi 16% düştü.

Oracle Bilgi Teknolojisi sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

16 Kasım günü NVIDIA, üçüncü çeyrekte hisse başına $0,58 gelir ile toplam gelirinin $5,93B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $0,71 gelir ile toplam gelirin $5,8B olacağı yönündeydi.

Perşembe günü Broadcom şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve dördüncü çeyrekte hisse başına $10,45 gelir ile toplam $8,93B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $10,28 gelir ile toplam $8,9B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored