SentinelOne Gelir Raporu Beklentileri Karşılamadı, Q4 Toplam Gelir Beklentiyi Aştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – SentinelOne, dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini tutturamadı ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $-0,35 gelir ile toplam gelirinin $115,3M olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $-0,22 ve toplam $110,98M gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Kapanış sonrası piyasalarda SentinelOne hisseleri, gelir raporunun ardından 2,19% düşüş ile $13,85 seviyesinden işlem gördü.

Kapanış sonrası piyasalarda SentinelOne hisseleri, gelir raporunun ardından 2,19% düşüş ile $13,85 seviyesinden işlem gördü.

SentinelOne Bilgi Teknolojisi sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

16 Kasım günü NVIDIA, üçüncü çeyrekte hisse başına $0,58 gelir ile toplam gelirinin $5,93B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $0,71 gelir ile toplam gelirin $5,8B olacağı yönündeydi.

16 Kasım günü Cisco şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve ilk çeyrekte hisse başına $0,86 gelir ile toplam $13,6B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $0,84 gelir ile toplam $13,29B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored