Taiwan Semiconductor Gelir Raporu, Q2 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – Taiwan Semiconductor, ikinci çeyrek için Perşembe günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına 1,55 gelir ile toplam gelirinin 18,16B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına 1,43 ve toplam 17,66B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Taiwan Semiconductor Bilgi Teknolojisi sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

16 Haziran günü Adobe, ikinci çeyrekte hisse başına 3,35 gelir ile toplam gelirinin 4,39B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına 3,31 gelir ile toplam gelirin 4,34B olacağı yönündeydi.

23 Haziran günü Accenture şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini tutturamadı ve üçüncü çeyrekte hisse başına 2,79 gelir ile toplam 16,16B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına 2,86 gelir ile toplam 16,04B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored