Tek seferde büyük bir XRP transferi gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilinmeyen bir Ripple balinası, bugün yüklü miktarda XRP transferi gerçekleştirdi. Kripto para izleme hizmeti Whale Alert, Kraken borsasındaki bir adresten bilinmeyen bir cüzdana 500 milyon XRP token hareketini gözlemledi. İşlem sırasında fonlar 161,22 milyon dolar değerindeydi.

XRP’ye balinalar tarafından ilginin arttığı görülüyor. Gerçekleşen son işlem, Whale Alert tarafından bildirilen büyük XRP hareketleri listesine eklendi. Yalnızca bu ay, Whale Alert, milyarlarca dolara ulaşan büyük miktarda XRP’nin hareketini izledi. Fonlar, farklı kripto borsalarından bilinmeyen cüzdanlara gönderildi. Ripple bazı işlemlere doğrudan dahil oldu.

Bu devasa XRP transferlerinin çoğu, Ripple On-Demand Liquidity (ODL) müşterileri tarafından yapılıyor. Ripple tarafından açıklandığı gibi, son zamanlarda ODL hizmetlerine olan talep hızla arttı. Bu da şirketin bu artan talepleri karşılamak için ikincil piyasalardan XRP satın almasına neden oldu. Son 500 milyon XRP transferinin arkasındaki sebep ise henüz belirsizliğini koruyor. İşlemin ODL için mi yoksa yatırım amaçlı mı yapıldığı belli değil.

Bu haberin yazıldığı esnada XRP çeşitli kripto para borsalarında 0,32 dolar civarında el değiştiriyor. Kripto para birimi son 24 saatte %3,7 ve geçen hafta %6,7 düştü. XRP’de büyük bir ralli olasılığı, devam eden Ripple ve SEC davasının gelişimine güçlü bir şekilde bağlı görülüyor. Ripple için olumlu bir karar XRP fiyatını artırırken, davadaki olumsuz bir olay kripto paranın fiyatının daha da düşmesine neden olabilir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır