Trip.com ADR Gelir Raporu Beklentileri Karşılamadı, Q3 Toplam Gelir Beklenen Şekilde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investing.com – Trip.com ADR, üçüncü çeyrek için Çarşamba günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini tutturamadı ve tahminlerin beklenen şekilde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına ¥1,19 gelir ile toplam gelirinin ¥6,52B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına ¥1,26 ve toplam ¥6,52B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Trip.com ADR hisseleri 31% yükseldi. Hissenin işlem gördüğü Nasdaq endeksi 26% düştü.

Trip.com ADR Keyfi Tüketici Ürünleri sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

15 Kasım günü Home Depot, üçüncü çeyrekte hisse başına ¥4,24 gelir ile toplam gelirinin ¥38,9B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına ¥4,12 gelir ile toplam gelirin ¥37,92B olacağı yönündeydi.

17 Kasım günü Alibaba ADR şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve üçüncü çeyrekte hisse başına ¥12,92 gelir ile toplam ¥207,18B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına ¥11,74 gelir ile toplam ¥208,52B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored